Биомоделирование PROFHILO

  • Protseduuri kestvus:

    1h

  • Tulemus kestab:

    9-12 kuud

  • Protseduuri hind:

    300€

Biomodelleerimine on protseduur, mille käigus süstitakse patsiendile hüaluroonhappel põhinevat preparaati PROFHILO®, mis hakkab stimuleerima kudedes nelja erinevat tüüpi kollageeni ja elastiini teket.

Tegemist on uudse ravivõttega, mille tulemusi on hinnatud esteetika eriauhinnaga. Biomodelleerimine sobib nii meestele kui naistele. Protseduur on valutu ning ei tekita turseid, paapuleid ega hematoome.

Biomodelleerimist preparaadiga Profhilo kasutatakse kõige sagedamini näo noorusliku välimuse saavutamiseks, aga see sobib hästi ka käte, kaela, käelabade, õlgade, reite sisekülgede, põlvepealsete ning dekolteepiirkonna väljanägemise noorendamiseks.

Milles seisneb biomodelleerimise protseduur?

Enne protseduuri tuimastatakse nahk spetsiaalse kreemi abil. Ravimit süstitakse väga peente nõeltega viide bioloogiliselt aktiivsesse punkti kummalgi pool nägu. Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks teha kaks raviprotseduuri neljanädalase vahega . Protseduur kestab 10–20 minutit ning süstimisjäljed kaovad vähem kui 30 minutiga, kuid aine ühtlaseks jaotumiseks naha all kulub kuni 48 tundi. Tulemus on märgatav kohe, kuid aja jooksul paraneb veelgi. Lõplik tulemus on nähtav pärast teist protseduuri.

Pärast biomodelleerimist: 

PROFHILO® ravi on ohutu. Vaid ravile järgneval päeval tuleb hoiduda füüsilistest pingutustest ja spordist. Kahe päeva jooksul ei tohi teha teisi kosmeetilisi protseduure, soovitatav ei ole minna ka sauna, solaariumisse ega päevitama.