Гинекологические процедуры

 

Probleemidena intiimpiirkonnas võivad esineda: pigmentatsiooni tumenemine, tupe kuivus ja lõtvus, valu seksuaalvahekorra ajal (põletustunne),  uriinipidamatuse probleemid, suurte häbememokkade volüümi kadu. On erinevaid lahendusi probleemide leevendamiseks, mis tõstavad teie elukvaliteeti. Lisaks intiimpiirkonna laser protseduuridele on meil JPX3 Rose nõelavaba biorevitalisatsioon, mis aitab noorendada ja helendada intiimpiirkonnas tumenenud pigmenti. DESIRIAL, mis baseerub hüaluroonhappel ning aitab leevendada tupekuivust, parandab sidekudede elastsust ja toonust. DESIRIAL PLUS on spetsiaalselt välja töötatud suurte häbememokkade volüümi taastamiseks.

Pakume naistele erinevaid lahendusi tundmaks ennast taas enesekindlana ja võimekana.

IncontiLase® лечение стрессового недержания мочи

Inconti-Lase – kerge ja mõõduka stress-uriinipidamatuse laserravi.

Uriini leke füüsilisel pingutusel, köhimisel või aevastamisel on peamiselt naistel esinev elukvaliteeti oluliselt häiriv probleem. Sellist uriinipidamatust füüsilisel koormusel kutsutakse stress-uriiniinkontinentsiks.

LOE LÄHEMALT

RenovaLase® лечение сухости и атрофии влагалища

Laserravi menopausi genitourinaalse sündroomi korral: (inkontinents, tupekuivus, limaskesta atroofia ja düskomfort, valulikkus vahekorra ajal, prolaps). Laserravi tulemusel tupe limaskest pakseneb ja limaskestaaluse toestava fastsia funktsioon paraneb.

LOE LÄHEMALT

IntimaLase® генитальный пролапс (возрастная дряблость, послеродовая дряблость)

Intima-Lase - raseduse ja vaginaalse sünnituse aegsest kudede venitusest tingituna või ealiste muutuste tõttu on tupp muutunud avaraks. Laserravi tulemusel paraneb vaginaalkanali kudede toonus ja elastsus.

LOE LÄHEMALT

JPX3 ROSE осветление пигмента интимной зоны

JPX3 Rose on spetsiaalselt välja töötud intiimpiirkonna probleemide jaoks. Tegemist on nõelavaba biorevitalisatsiooniga, mis ühtalsi helendab intiimpiirkonnas tumenenud pigmenti, pehmendab ning noorendab nahka. Intiimpiirkonnas on tavapäraselt pigment tumedam võrreldes seda enda keha üleüldise nahatooniga. Paljud muutused meie kehas toimuvad järk-järgult. Intiimpiirkonnas pigment tumeneb mitmel erineval põhjusel, milleks on nii sisemised kui ka välised soodustajad. Sisemised-geneetiline. Välised faktorid- vanus, hormoonid, põletikud, pidev hõõrdumine- kitsad riided jne.

LOE LÄHEMALT

Филлеры (восстановление объема больших половых губ)

Vanuse, raseduse ja kehakaalu kõikumisega muudavad välimust ka suured häbememokad (kaotavad volüümi ja tekib lõtvumine). Östrogeeni taseme langus organismis ei too muutusi ainult näo nahal vaid muutused ilmnevad ka intiimpiirkonnas. Intiimpiirkonnas saab lõtvumist ravida täitesüste abil , mis on spetsiaalselt välja töötatud intiimpiirkonna jaoks.

LOE LÄHEMALT

iPRF

Trombotsüütide rikas fibriin (PRF) on ette nähtud naha biostimulatsiooniks ennetades seeläbi naha vananemist, kiirendab vigastustest paranemist ja naha taastumist.

LOE LÄHEMALT