Fotona Tight sculpt

Mis on Fotona TightSculptingTM?

Fotona TightSculptingTM on ainulaadne kahe lainepikkusega mitteinvasiivne laserravi kõikide kehapiirkondade vormimiseks ja naha pinguldamiseks. Protseduuri käigus lõhutakse laseri abil rasvarakud. Lõhutud rakkudest moodustunud rasvaemulsioon väljub organismist loomulikul teel vere ja lümfi kaudu. Protseduuri teises etapis pinguldatakse laseri abil nahka läbi kollageeni ja elastiini sünteesi aktiveerimise mille tagajärjel vähenevad märgatavalt naha lõtvus, kortsud, venitusarmid ja tselluliit. Protseduur on kiire, ohutu ja tõhus alternatiiv kirurgilisele rasvaimule.

 

TightSculpting kaks-ühes protseduuri etapid:

1. etapp: naha sügav pinguldamine ja rasvaeemaldus PIANO® pulse režiimi abil

Ainulaadne ja ülimalt pikk Nd:YAG impulsirežiim on välja töötatud kudede soojendamiseks valutult, ohutult ja kiirelt, suunates energiat naha alla ja stimuleerides rasvarakkude metabolismi, jättes epidermise puutumata. PIANO® režiim pikendab impulsside kestuseid sekunditeni, mille tulemuseks on ühtlane soojendus ja üldine sünergiline rasva eemaldav, kudesid pinguldav ja tselluliiti vähendav toime.

2. etapp: nahapinna lõtvuse vähendamine SMOOTH® režiimi abil

Teises etapis kasutatakse revolutsioonilist mitteablatiivset Er:YAG SMOOTH® režiimi, mis sobib ideaalselt naha pinguldamiseks. Intensiivne ja kontrollitud kudede soojendamine stimuleerib neokollageneesi. Tulemuseks on naha lõtvuse ja elastsuse üldine paranemine töödeldavates piirkondades. Lisaks vähenevad või taanduvad märgatavalt ka venitusarmid ehk striiad töödeldavas piirkonnas. Et teine etapp oleks kliendile võimalikult vähe ebamugavustunnet ja valu tekitav asetame töödeldud piirkonnale eelnevalt soovikorral 15-20 minutiks tuimestava kreemi.

Kõrgtehnoloogia esteetilises meditsiinis

Tänu kõrgtehnoloogilistele skännereitele võimaldab TightSculpting™ protseduur töödelda suuri piirkondi üle kogu keha. Lisaks tagab Fotona innovaatiline MatrixView™ temperatuurimonitor efektiivsed ja kontrollitud temperatuurid patsiendi maksimaalse mugavuse ja ohutuse tagamiseks.

Kasutades Fotona kvaliteetseid skännereid L-Runner (Nd:YAG) with MatrixView™ keha vormimiseks ja T-Runner (Er:YAG) naha pinguldamiseks saame tagada parimad tulemused kiireima ajaga!

Lisaks kasutame protseduuri esimeses etapis Zimmer Cryo 6 külma õhu puhurit, mis aitab laseri soojusel tungida sügavamatesse kudedesse, mis tagab efektiivsema ja ohutuma rasvaeemalduse kudedest, samuti vähendab oluliselt protseduuri aegset ebamugavust ning leevendab selliseid naha reaktsioone nagu punetus, paistetus ja valu.

Kellele sobib TightSculpting?

Ideaalsel TightSculpting protseduuri kandidaadil on märgatavad voldid ja soovimatu rasv kindlates piirkondades, millest ta soovib vabaneda mittekirurgilisel viisil. Kuna protseduur aitab pinguldada ka lõtvunud nahka siis on see heaks alternatiiviks kirurgilistele meetoditele.

TightSculpting EI OLE kaalulangetusmeetod. Küll on see aga väga efektiivne tselluliidi raviks.

Tselluliite on 3 tüüpi: Rasvatselluliitt (adipose cellulite), tursetselluliitt(edematous cellulite) ja fibrootiline tselluliitt (fibrous cellulite).

Protseduur sobib neile kellel on:

  • Soovimatu rasv antud piirkondades:
  • Kõht
  • Selg , „sangad“
  • Reied
  • Käsivarred
  • Lõug ja kael
  • Kes soovivad vabaneda tselluliidist
  • Kes soovivad vabaneda venitusarmidest
  • Kes soovivad pinguldada nahka probleemsetes keha piirkondades peale kaalulangust
  • Protseduuri ei soovitata inimestele, kellel on ainevahetuse häired, immuunsüsteemi haigused ja sidekoe haigused.

Broneeri aeg