IPL и лазерные процедуры

Endolift - процедура лазерной шлифовки кожи

Endolift® on uuenduslik ja väga efektiivne pinguldav laserprotseduur, mis on alternatiiviks kirurgilistele protseduuridele, tegemist on nn "lõunapausi faceliftiga". 

Ainult ühe protseduuriga saavutatakse koheselt märgatavad tulemused, mis aja jooksul paranevad veelgi. 

LOE LÄHEMALT

HydraLase Silk

Naha niisutus laseriga HydraLase™ Silk. 

Kiirelt niisutav ja sära andev nõelavaba iluprotseduur - kindlasti patsientide aasta 2023 üks lemmikprotseduure!

LOE LÄHEMALT

HydraLase

Kiirelt niisutav ja nahka ette valmistav protseduur, mis sobib kombineerimiseks kõigi laserprotseduuridega nii näole kui kehale - Fotona 4D, fraktsionaalsed protseduurid,  Fotona Tight Sculpt jne.

Loe, miks kombineerida laserprotseduur just HydraLase protseduuriga. 

LOE LÄHEMALT

FotoPeel

Fotopeel protseduur koosneb kahest etapist - IPL fotonoorendusest ja keemilisest koorimisest.

LOE LÄHEMALT

LipLase - увеличение губ без филлеров

LipLase hooldus soodustab loomulikku kollageeni tootmist ja sõltub seetõttu teie keha loomulikust kollageeni tootmise võimest. Tegemist on väga populaarse püsiva ja mitteinvasiivse huulte suurendamise protseduuriga. 

LOE LÄHEMALT

Лечение акне с помощью лазера Fotona

Akne ravi laseritega on kiire, lihtne ja ohutu.  Meie spetsialist teeb esmalt konsultatsiooni käigus põhjaliku diagnostika, et vaadata kas Fotona akneravi on teie jaoks õige.

LOE LÄHEMALT

Viora RF лифтинг

Tegemist on raadiosageduslainetel (RF) põhineva esteetilise protseduuriga, mis on innovaatiline, tõhus ja kogu maailmas järjest enam populaarsust koguv.

LOE LÄHEMALT

Фракционный фотопилинг

Fraktsionaalne fotopeel noorendus protseduur koosneb viiest erinevast etapist. Kasutame protseduuri jooksul 3 einevat lasersüsteemi, IPL valgusravi ja TCA 15% hapet.

LOE LÄHEMALT

Hollywood Carbon Peel

Kui teil on eriline sündmus ja soovite, et teie nahk täielikult säraks... planeerige Hollywood Carbon Peel päev või kaks enne seda. Selle protseduuriga ei kaasne taastumist ega koorimist.

LOE LÄHEMALT

Green Toning

Fotona StarWalker pico laser kasutab võimsat 2-astmelist süsteemi, et vähendada soovimatut näopigmenti, tumenenud silmaaluseid, tedretähne ja ebaühtlast nahatooni.

LOE LÄHEMALT

Подтяжка бровей и омоложение век VectorLift®

LOE LÄHEMALT

Процедуры 4D Fotona

Fotona 4D-valutu ja üliefektiivne näo ja kaela pinguldus

Fotona4D on laserravi kuur, mis on mõeldud tervele näole ja kaelale nii pindmiseks vananemisilmingute peatamiseks kui sügavamate kudede tõstmiseks ja pinguldamiseks läbi kollageeni stimulatsiooni.

LOE LÄHEMALT

Fotona 4D для мужчин

LOE LÄHEMALT

Fotona Smile Eye лазерное лечение мешков под глазами

Fotona silmaaluste kottide lasereemaldus on mitteinvasiivne Er:YAG laserprotseduur, mis pinguldab nahka ja tasandab peeneid kortsukesi silmaümbruses. 

LOE LÄHEMALT

Fotona лазерное лечение кровеносных сосудов

Laserravi on üks kõige populaarsemaid protseduure erinevate patoloogiliste veresoonte eemaldamiseks. Üheks sagedasemaks esteetiliseks probleemiks on laienenud kapillaarid, mis võivad ilmneda punaste täppidena või nähtavate soontena nahal -näo telangiektaasia, „ämblikuvõrk“ kätel ja näol, angioomid ja hemangioomid ning healoomulised vaskulaarsed malformatsioonid.

LOE LÄHEMALT

Fotona Smooth eye

Tõhus mitteinvasiisne meetod vähendamaks üla- ja alalaugude lõtvust ja allavajet.

 

LOE LÄHEMALT

IPL фотоомоложение

VIORA V20 IPL ehk intense pulsed light sobib hästi nii näonaha noorendamiseks, pigmentlaikude eemaldamiseks, kuperoosa raviks kui ka karvade eemaldamiseks. 

LOE LÄHEMALT

IPL лечение пигментных пятен

Pigmendilaikude ravis kasutame parimat aparatuuri Viora V20 IPL (intensiivne pulseeriv valgus) tehnoloogiat, antud ravimeetodit pigmendilaikude ravis on teaduspõhiselt uuritud ja näidanud häid tulemusi.

LOE LÄHEMALT

Лазерное лечение мелазмы

LOE LÄHEMALT