Процедуры для тела

Программа снижения веса с помощью лазера

Rasvaeemaldus ilma operatsioonita!

Rasvaeemaldus laseriga  (laserrasvaeemaldus, laserlipolüüs) on miniinvasiivne protseduur keha vormimiseks ja kujundamiseks. Protseduur põhineb rasva sulatamisel laseri abil, tänu millele toimub lisaks rasva eemaldusele ka naha pinguldus ja märgatav tselluliidi kadu.

LOE LÄHEMALT

Fotona Tight sculpt

Fotona TightSculptingTM on ainulaadne kahe lainepikkusega mitteinvasiivne laserravi kõikide kehapiirkondade vormimiseks ja naha pinguldamiseks.

LOE LÄHEMALT

Удаление волос

Fotona laser on tõhus ja kiire enamuste karvatüüpide hävitamiseks, samas vältides epidermise ebavajalikku kahjustamist. Tänu üsna madalale imendumisele melaniinis, võib Nd:YAG laserravi kasutada ohutult ja efektiivselt ka tumedama nahatooni korral.

LOE LÄHEMALT

Шея

Kael jäetakse tihti meie kliiniku kogemusel vaeslapse rolli ja selle hoolitsustele ei raatsita väga sageli  investeerida. Selle tulemusel on naise nägu ja kael omavahel tasakaalust väljas. Nägu näeb oma vanuse kohta hoolitsetud ja noorem välja vastupidiselt kaelale, mis reedab vanust või sageli suisa jätab vanema mulje, kui naine tegelikult on.

LOE LÄHEMALT

Липолиз

Lipolüüs on protseduur, mille käigus hävitatakse selektiivselt rasvarakke läbi naha tehtud lipolüütiliste süstidega.

LOE LÄHEMALT

Излишняя потливость

Kaasasündinud liighigistamine (primaarne hüperhidroos) on higistamine tugevamal määral, kui on vajalik keha normaalseks soojaregulatsiooniks.

LOE LÄHEMALT

Удаление татуировок

Fotona Starwalker MaQX laseriga saame aidata teil vabaneda tätoveeringust kiiresti, armideta ning vähesema valuga.

LOE LÄHEMALT