Биостимуляция (Radiesse 1 мл и 3 мл)

 • Protseduuri kestvus:

  1h

 • Tulemus kestab:

  1-2 aastat

 • Protseduuri hind:

  380€

Biostimulatsioon tähendab keha omaste ainete - kollageeni ja elastiini - tootmise stimuleerimist ja naha bioloogiliste fuktsioonide aktiveerimist.

Biostimulatsiooni puhul on tegemist ühe uuema nahka noorendava protseduuriga, milles kasutatakse firma Radiesse® kaltsiumhüdroksüapatiiti (CaHA) sisaldavat täiteainet, mis on eelnevalt segatud füsioloogilise lahusega.

Tulemuseks on kauakestev esteetiline efekt, mida iseloomustab pingul ja elastne nahk. Ühekordne biostimulatsioon täiteainega Radiesse vähendab märgatavalt mõõdukaid ja tõsisemaid vananemisilminguid. Uuringutega on tõestatud, et tegemist on ohutu ja väga tõhusa protseduuriga. 

Biostimulatsioon: 

 • Aitab peatada vananemisilminguid näol ja kehal
 • Aitab parandada näo ja keha toonust ning elastsust 
 • Ravida tselluliiti
 • Ravida venitus- ja aknearme
 • Sobib ideaalselt ka pärast rasvaimu ebatasasuste vähendamiseks ja nahapinna ühtluse taastamiseks. 

 

Radiesse’ pikaajaline kollageeni stimuleeriv toime on ideaalne nii näole kui kehale (kael, dekolteepiirkond, käsivarred, labakäed, reied, sääred ja tuharad). 

Kuidas näeb välja biostimulatsioon Radiesse täiteainega? 

Radiesse’ protseduur stimuleerib fibroblastide aktivatsiooni, soodustades  kollageeni ja elastiini sünteesi, mis omakorda tõstab naha toonust ja parandab naha kvaliteeti. Aine ei põhjusta äratõukereaktsiooni, kuna see on osa luu- ja hambakoest. Tegemist on bioloogilise, biolaguneva ja resorbeeruva täiteainega, mis annab kohese volüümiseeriva efekti. CaHA osakesed eemalduvad kehast (lagundatakse kaltsiumiks ja fosfaadiks ning elimneeritakse neerude kaudu) 9-12 kuu möödudes. 

Miks on täiteaine Radiesse eriline?

Radiesse on esimene FDA (Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiamet) poolt heaks kiidetud CaHA kollageeni stimulaator näo ja käte volüümi taastamiseks.

Radiesse kui täiteaine on maailmas kasutusel olnud juba üle 16 aasta, kuid viimastel aastatel on hakatud seda kasutama lisaks volüümi taastavale toimele ka kui biostimulanti. On tehtud rohkelt meditsiinilisi uuringuid ja leitud, et lisaks kohesele volüümi taastamisele järgneb järk-järgult uue koe moodustumine läbi neokollageneesi, elastiini tootmise, angiogeneesi (uute veresoonte moodustumine) ja naharakkude proliferatsiooni. 

Preparaat sobib hästi supraperiostaalseks (luu peale) ja subdermaalseks (naha alla) paigutamiseks. Uuringutega on tõestatud, et CaHA parandab 1. tüüpi kollageeni ja elastiini tootmist kuni 2,5 aastaks pärast 4-kuuliste intervallidega tehtud 2. raviprotseduuri. Läbi kollageeni ja elastiini stimulatsiooni on tõestatud ka naha paksuse paranemine kuni 50% . 

Millal on biostimulatsiooni tulemust näha ja kui kaua see kestab? 

Biostimulatsiooni tulemust on märgata kohe peale protseduuri, kuid paari nädala jooksul paraneb tulemus märgatavalt veelgi. Maksimaalne efekt saabub enamasti 2 kuu möödudes ning tagab kuni 18 kuud kestva naha kvaliteedi märgatava paranemise ja naha lõtvuse taandumise. Parima tulemuse saamiseks soovitame 1–2 kuu möödudes protseduuri korrata. 

Biostimulatsiooni tulemus ja kestus sõltub ka patsiendi enda kollageeni tootmisvõimest ja naha lõtvuse astmest. 

Loe ka artiklit täiteaine Radiesse’ kohta SIIT.