Подтяжка бровей и омоложение век VectorLift®

  • Protseduuri kestvus:

    45 min

VectorLift® on uuenduslik mitteinvasiivne laserprotseduur kulmude tõstmiseks ja silmalaugude pinguldamiseks.

VectorLift® protseduur:

  • parandab märgatavalt silmaümbruse naha kvaliteeti
  • pinguldab ülemisi silmalaugusid
  • tõstab kulme

 

VectorLift® protseduuri käigus toimub kohene kudede pinguldus (pindmine kokkutõmbumine) ja uue kollageeni moodustumine (pikaajaline noorendamine). Kulmude tõstmise ja silmalaugude pinguldamise protseduur on mugav ja mitteagressiivne ning ei vaja taastumist, võimaldades patsientidel viivitamatult naasta oma tavapärase rutiini juurde.

Kuidas VectorLift® kulmude tõstmise ja silmalaugude pinguldamise protseduur toimib?

VectorLift® põhineb revolutsioonilisel Fotona SMOOTH® režiimi impulsstehnoloogial, mis on end tõestanud võimsa ja tõhusa lahendusena nii pindmise kui ka sügavama kollageeni stimulatsiooni eesmärgil, kasutades patenteeritud tehnoloogiat ja protokolli. Protseduur on väga tõhus näo noorenduseks. Uuenduslik Fotona SMOOTH® režiim töötleb nahka sujuvalt, peaaegu "sule taoliselt" mitteablatiivselt, ilma naha pinda kahjustamata ja täpselt kontrollitud temperatuuriga. Laserenergia edastatakse unikaalse, alla sekundi pikkuse impulsi jadana, mis hoiab ära temperatuuri tõusu naha pinnal ja saavutab ühtlase kuumenemise koest mitmesaja mikromeetri ulatuses. Protseduuri laiendamine peanahale tagab SMAS kihi (Superficial Muscular Aponeurotic System) pingulduse, mis on võtmetähtsusega just kulmude tõstmisel.

Kulmude tõstmise ja silmalaugude pinguldamise protseduur on suhteliselt valutu, kuid protseduurile eelneb lokaalne tuimestus tuimestava kreemiga ca 20 minutit. Protseduuri kestus on 45 minutit. Tulemused on märgata kohe peale esimest protseduuri, kuid püsivama ja tõhusama tulemuse saamiseks soovitame teha 3-4 protseduuri 3 nädalaste vahedega.

Protseduuri saab edukalt kombineerida ka näo keskmiste ja alumiste piirkondade hooldustega nagu Fotona4D® , Fotona3D®, pakkudes veelgi tõhusamaid tulemusi. 

VectorLift® protseduuri etapid:

  1. Kulmude tõstmine

  2. Peanaha pinguldus

  3. Silmalaugude pinguldus