Biomodelleerimine

  • Protseduuri kestvus:

    1h

  • Tulemus kestab:

    9-12 kuud

  • Protseduuri hind:

    300€

Protseduuri käigus süstitakse patsiendile hüaluroonhappel põhinevat preparaati PROFHILO®, mis hakkab stimuleerima kudedes nelja erinevat tüüpi kollageeni ja elastiini teket.

Tegemist on uudse ravivõttega, mille tulemusi on hinnatud esteetika eriauhinnaga.

Milles protseduur seisneb?

Ravimit süstitakse väga peente nõeltega viide bioloogiliselt aktiivsesse punkti kummalgi pool nägu. Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks teha kaks neljanädalase vahega järgnevat raviprotseduuri. Protseduur kestab 10–20 minutit ning süstimisjäljed kaovad vähem kui 30 minutiga , kuid aine ühtlaseks jaotumiseks naha all kulub kuni 48 tundi.

Kuigi Profhilot kasutatakse kõige sagedamini näo noorusliku välimuse saavutamiseks, aga seda võib kasutada ka käte, kaela, käelabade, õlgade, reite sisekülgede, põlvepealsete ning dekoltee piirkonna välimuse noorendamiseks.

Seega sobib see ravivõte nii naistele, kui ka meestele, kes soovivad oma kaunist välimust säilitada või juba kustuma hakkavat ilu turgutada.

Broneeri aeg

PROFHILO® ravi on ohutu. Vaid ravile järgneval päeval tuleb hoiduda füüsilistest pingutustest ja spordist. Kahe päeva jooksul ei tohi teha teisi kosmeetilisi protseduure, soovitav ei ole minna ka sauna, solaariumisse ega päevitama.

Protseduur on valutu ning ei tekita turseid, paapuleid ega hematoome. Enne protseduuri tuimestatakse nahk spetsiaalse kreemi abil ja süstitakse imepeenikeste süstlanõeltega. Tulemus on koheselt märgatav, kuid aja jooksul paraneb see veelgi. Lõplik tulemus ilmneb pärast teist protseduuri.

PROFHILO® puhul on tegemist sedavõrd innovatiivse ravipreparaadiga, et selle tulemusi on hinnatud esteetika eriauhinnaga.