Blogi

Eveliisi kaalulangetus teekond

Blogija Eveliis soovis oma lõualotist vabaneda ilma kaalulangetuse,  tervislike eluviiside või kirurgiata. Konsultatsioonil meie laser- ja ilukiinikus selgus aga, et nii lihtsat varianti siiski ei ole, ja seda mitmel põhjusel.

Jagame teiega Eveliisi kaalulangetamise teekonda järgnevate kuude jooksul.

LOE LÄHEMALT

Iga kolmas naine kogeb piinlikku muret

Naistel kaaasnevad sünnituste ja vanuse kasvades sageli muutused vaagnapõhjakudedes ja tupes. Suguelundute taandarengulised muutused kuuluvad küll normaalse vananemise juurde, kuid nende vastu leidub ka abi. 

Dr. Mari Laasma rääkis meedias sellisest valehäbi põhjustavatest teemadest nagu uriinipidamatus, tupelõtvus, valulik vahekord. Loe täpsemalt günekoloogilistest muredest ja nende lahendustest artiklist. 

LOE LÄHEMALT

Millised on selle kevade kõige populaarsemad iluprotseduurid?

Millised on selle kevade kõige polulaarsemad iluprotseduurid?

Vaata lähemalt videost, milliseid iluprotseduure soovitab dr. Mari Laasma! Näiteks, kuuled, miks on eriline enda kollageeni stimuleerivad protseduurid ja millele need iluprotseduurid täpsemalt mõeldud on. 

 

LOE LÄHEMALT

Meie meeskonnaga on liitunud nahaarst dr. Ingel Soop

Meil on suur rõõm teatada, et meie meeskonnaga on liitunud nahaarst - dermatoloogiaresident dr. Ingel Soop, kelle poole saab nüüdsest pöörduda mistahes nahahaiguste raviks: akne, lööve kehal, küünte muutused, naha sügelus jpm. 

 Dr. Ingel Soop on Eesti Naha- ja Suguhaiguste Arstide Seltsi (ENSAS), Eesti Nooremarstide Ühenduse (ENÜ), Eesti Arstide Liidu (EAL) ning Euroopa Dermatoveneroloogide Ühenduse (EADV) liige.

LOE LÄHEMALT

Uue generatsiooni laseraparaat StarWalker MaQX nüüd meie ilukliinikus!

Uudis! Oleme täiendanud oma ilukliiniku inventari uue põlvkonna laseriga  FOTONA StarWalker MaQX!  

Tegemist on innovaatilisel ja kaasaegsel tehnoloogial põhineva laseriga võimaldades eemaldada kiiresti, armideta ning vähesema valuga nii tätoveeringuid, püsimeiki, pigmendilaike, aknearme kui teha nahale lasernoorendust ja parandada jumet. Tätoveeringud ja püsimeik on võimalik eemaldada nende värvist sõltumata!

LOE LÄHEMALT

Nüüd kliinikus ka Fotona laserprotseduurid

Tänu uudse tehnoloogiaga laserile saame lisaks naha kvaliteeti parandavatele teenustele pakkuda abi paljudele probleemidele, millega me varem enda kliinikus kliente aidata ei saanud.

Näiteks saame laserprotseduuride abil eemaldada lõhkenud kapillaare, vähendada silmalaugude lõtvust ja allavajet, pinguldada kaela, ravida norskamist, vähendada aknearme ning palju muud.

Laserprotseduur „Fotona 4D“ on hinnatud ka Hollywoodi staartide poolt!

LOE LÄHEMALT

Nõelavaba biorevitalisatsioon JPX3 Bio!

Kas tahaksid säravat ja veatut nahka, aga kardad nõelasid? Meil on Sulle lahendus - süstevaba biorevitalisatsioon!

Innovatiivne JPX3 Bio on palju populaarsust võitnud iluprotseduur, mis stimuleerib kollageeni tootmist, niisutab ja ühtlustab nahatooni. Protseduuri efekt on koheselt nähtav - nahk on särav ja niisutatud.

LOE LÄHEMALT

Kairi teekond veidike „parema mina“ juurde

Kairit oli pikalt häirinud tema liiga pisike lõug, kuid implantaadi abil saavutatav tulemus tundus talle väga võõras. Nii pöördus naine meie ilukliinikusse, et  koos asja arutada, lahendusi otsida ja saada soovitud tulemus ilma kirurgilise sekkumiseta. 

Loe patsiendikogemusest täitesüstidega lõua kuju korrigeerimisel ja vaata enne-pärast pilte tulemustest.

 

LOE LÄHEMALT