Günekoloogia

 

Probleemidena intiimpiirkonnas võivad esineda: pigmentatsiooni tumenemine, tupe kuivus ja lõtvus, valu seksuaalvahekorra ajal (põletustunne),  uriinipidamatuse probleemid, suurte häbememokkade volüümi kadu. On erinevaid lahendusi probleemide leevendamiseks, mis tõstavad teie elukvaliteeti. Lisaks intiimpiirkonna laser protseduuridele on meil JPX3 Rose nõelavaba biorevitalisatsioon, mis aitab noorendada ja helendada intiimpiirkonnas tumenenud pigmenti. DESIRIAL, mis baseerub hüaluroonhappel ning aitab leevendada tupekuivust, parandab sidekudede elastsust ja toonust. DESIRIAL PLUS on spetsiaalselt välja töötatud suurte häbememokkade volüümi taastamiseks.

Pakume naistele erinevaid lahendusi tundmaks ennast taas enesekindlana ja võimekana.

Intiimpiirkonna operatsioonid ja protseduurid

Häbememokkade plastika, kliitori plastika, tupeplastika, G-punkti tundlikkuse suurendamine, botuliintoksiini süstid intiimpiirkonda jpm - intiimkirurgia kogu üha rohkem populaarsust. 

Dr Mari Laasma Laserravi- ja Ilukliinikus teostab imtiimpiirkonnas operatsioone ja protseduure kogemustega günekoloog. Günekoloog on kindlasti kõige pädevam teostamaks intiimpiirkonna protseduure ja operatsioone, sest ta ei lähtu vaid esteetilisest tulemusest, vaid respekteerib alati ka selle piirkonna delikaatsust ja tundlikkust, et saavutada maksimaalselt nauditavat intiimelu.

LOE LÄHEMALT

IncontiLase® stressinkontinentsi ravi

Kkerge ja mõõduka stress-uriinipidamatuse laserravi.

Uriini leke füüsilisel pingutusel, köhimisel või aevastamisel on peamiselt naistel esinev elukvaliteeti oluliselt häiriv probleem. Sellist uriinipidamatust füüsilisel koormusel kutsutakse stress-uriiniinkontinentsiks.

LOE LÄHEMALT

RenovaLase® tupe limaskesta kuivuse ja atroofia ravi

Laserravi menopausi genitourinaalse sündroomi korral: (inkontinents, tupekuivus, limaskesta atroofia ja düskomfort, valulikkus vahekorra ajal, prolaps). Laserravi tulemusel tupe limaskest pakseneb ja limaskestaaluse toestava fastsia funktsioon paraneb.

LOE LÄHEMALT

IntimaLase® tupepinguldus (ealine lõtvus, sünnitusjärgne lõtvus)

IntimaLase - raseduse ja vaginaalse sünnituse aegsest kudede venitusest tingituna või ealiste muutuste tõttu on tupp muutunud avaraks.

Laserravi tulemusel paraneb vaginaalkanali kudede toonus ja elastsus.

LOE LÄHEMALT

Täitesüstid (suurte häbememokkade volüümi taastamine)

Vanuse, raseduse ja kehakaalu kõikumisega muudavad välimust ka suured häbememokad (kaotavad volüümi ja tekib lõtvumine). Östrogeeni taseme langus organismis ei too muutusi ainult näo nahal vaid muutused ilmnevad ka intiimpiirkonnas. Intiimpiirkonnas saab lõtvumist ravida täitesüste abil , mis on spetsiaalselt välja töötatud intiimpiirkonna jaoks.

LOE LÄHEMALT

iPRF intiimpiirkonnale

Trombotsüütide rikas fibriin (PRF) on ette nähtud naha biostimulatsiooniks ennetades seeläbi naha vananemist, kiirendab vigastustest paranemist ja naha taastumist.

Protseduur sobib eelkõige neile, kellel esinevad: tupe kuivus, valu seksuaalvahekorra ajal, libiido langus (probleemid orgasmi saamisel), kerge uriinipidamatus.

LOE LÄHEMALT

Karboksüteraapia intiimpiirkonnale

Karboksüteraapia on mitmekülgne lahendus intiimpiirkonna tervise toetamiseks ja naha toonuse tõstmiseks

Peamised näidustused: vulvovaginaalne kuivus, tupe kuivus, sügelus, sage kandioos, suguelundite elastsuse, toonuse või tundlikkuse vähenemine.

LOE LÄHEMALT

IntimaWave® vaagnapõhjalihaste tugevdamine ja uriinipidamatuse ravi

StarFormer® IntimaWave® protseduur on mõeldud vaagnapõhjalihaste ja selja stimuleerimiseks, kasutades kaht aplikaatorit meeste ja naiste igat tüüpi uriinipidamatuse raviks.

LOE LÄHEMALT