Mesoteraapia

Mesoteraapiat soovitame naha sügavniisutamiseks ja vananemise ennetamiseks, väikeste kortsukeste tasandamiseks näol, kaelal ja dekolteel. Sügava mesoteraapia preparaadi (Filorga NCTF HA) hüaluroonhappe sisaldus on  suurem kui tavalisel pindmisel mesoteraapial.Lisaks sisaldab see 23 erinevat aminohapet, mineraale ja koeensüüme. Preparaadi rikkalik ja toitev koostis annab kohese intensiivse niisutuse. Sobib eriti hästi elastsuse kaotanud või väsinud naha puhul, ennetab naha vananemist, tasandab väikeseid kortsukesi ning on tõhus ka aknearmide puhul. Protseduuri tuleks teha kuurina ( 3 korda iga 2 nädala tagant).

Enne protseduuri:

Protseduuri teostamiseks ei tohiks nahal olla aktiivses faasis herpest, psoriaasi ja muude nahahaiguste aktiivseid ilminguid, samuti ei tohiks nahal esineda päikesepõletust. Protseduuri ei teostata raseduse ja imetamise ajal. Ettevaatlik tuleb olla erinevate kodus nahal kasutatavate ravipreparaatidega.

Peale protseduuri:

Protseduuri järgselt tuleks vältida otsest päikese käes viibimist ning kasutada 50spf kaitsekreemi, vältida basseini, sauna ja rasket trenni ca nädala jooksul pärast protseduuri. Protseduuri teostamise päeval vältida muid kosmeetikatooteid ja jumestust. Soovitatav on vältida ka alkoholi vahetult peale protseduuri.


 

Milles seisneb Mesoteraapia NCTF 135 HA protseduur?

Preparaadi manustamiseks kasutatakse kas kanüüli või NANSOFT mikronõelu, et vältida verevalumeid ja minimaliseerida protseduurist taastumiseks kuluvat aega. Peale protseduuri võib koheselt naasta oma igapäevaste toimingute juurde. Protseduur lõppeb LED raviga, mis kiirendab taastumisprotsesse ja aktiveerib kollageeni sünteesi.