TWINE Wonderm kehabooster naha pinguldamiseks

TWINE Wonderm on uuenduslik kehabooster, mis võitleb edukalt probleemsete kehapiirkondadega, noorendades nahka sügavuti ja andes silmanähtavaid tulemusi. 

Nahk on meie kõige suurem organ ja immuunsüsteemi osa, mis kaitseb meid ümbritseva keskkonna ning organismi niiskuse eraldumise eest. Kuna nahk vananeb koos meiega, siis vananedes väheneb ka nahas vett siduvate rakkude vaheaine (hüaluroonhape) sisaldus. 35-aastaselt sisaldab meie nahk keskmiselt 65% hüaluroonhapet, 60-aastaselt on hüaluroonhapet nahas säilinud vaid 10-20%. Selle tagajärjel langeb paratamatult ka naha niiskussisaldus, nahk muutub õhukeseks, kuivaks ja kortsuliseks. Kindlasti oled täheldanud, et ka sinu nahk on aja jooksul muutunud õhemaks ja kuivemaks ning vähenenud on selle elastsus ja endine sära. Nahk vajab senisest enam kreemitamist ja niisutamist. Kas teadsid, et näiteks 60kg kaaluva inimese kehas on hüaluroonhapet ca 12 kg, millest enam kui pool paikneb meie nahas? Hüaluroonhape vähendab niiskuse aurustumist nahast, transpordib naharakkudesse hapnikku ja toiteaineid, aitab kaasa rakkude aktiivsele toimimisele (metabolismile), stimuleerib kollageeni moodustumist ja elastiini tootmist. 

Kuidas toimib Wonderm kehabooster?

TWINE Wonderm kehabooster soodustab neoangiogeneesi ehk uute mikroveresoonte teket ja stimuleerib kollageeni ning elastiini tootmist.

Silmaga nähtavat pinguldavat efekti võib märgata juba pärast esimesest protseduuri, kuid parima ja püsivama tulemuse saavutamiseks soovitame teostada 3 korrast koosneva kuuri.

Preparaat on ideaalne lõtvunud, õhenenud, kuivale ja elastsuse kaotanud nahale, lisaks võitleb see edukalt fotovananemise ja kortsudega mistahes kehapiirkonnas. 

Miks valisime oma kliinikusse just antud preparaadi?

Sest preparaat sisaldab lisaks hüaluroonhappele ka teisi kollageeni stimuleerivaid ja nahka noorendavaid aineid, näiteks meie kliiniku üht suureks  lemmikuks osutunud koostisosa - merevaikhapet (suktsinaat). Merevaikhape on vajalik rakkudele energia tootmiseks ja ainevahetusprotsessideks. Merevaikhape normaliseerib ainevahetuse protsesse rakutasandil, korrigeerides energia tootmise biokeemilisi protsesse. Kuna paljud vananemisega seotud muutused kehas on põhjustatud energiapuudusest, siis tänu süstitud suktsinaadi toele aeglustuvad naha vananemisprotsessid märgatavalt. Merevaikhappel on antioksüdatiivne toime, mis kaitseb nahka vabade radikaalide kahjuliku mõju eest. Paradab mikrotsirkulatsioon ja vähendab turseid, stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist ning omab rakkudele regeneratiivset toimet. Tänu kollageeni struktuuri taastamisele paraneb naha mikroreljeef, nahk muutub märgatavalt säravamaks, ühtlustub naha toon ja struktuur. Kombineeritud preparaadi manustamine naha sisse tugevdab veresoonte seinu ja vähendab kapillaaride läbipaistvust ning nähtavaid pindmisi veresoonevõrgustikke. Lisaks sisaldab preparaat püridoksiini, B-grupi vitamiine ja aminohappeid, mis tagavad pikaajalised ja tõhusad tulemused.

Millised on protseduuri eeldatavad tulemused?

 • Niisutatum ja elastsem nahk
 • Nahk on muutunud säravamaks
 • Nahk on paksem ja ühtlasema välimusega
 • Nahaalused veresooned on vähem läbikumenduvad
 • Vähenenud on kortsud ravitud piirkonnas
 • Nahk on saavutanud nooruslikuma ja tervema välimuse

 

TWINE Wonderm on mõeldud kõikidele kehapiirkondadele:

 • kätele
 • kaelale
 • dekolteele
 • kõhule
 • kehakülgedele
 • tuharatele
 • jalgadele

 

 

 

 

Broneeri aeg