Biostimulatsioon (kollageeni stimulatsioon)

Radiesse

Radiesse on biostimulatsiooni protseduur, mis stimuleerib  fibroblaste, mis soodustab  kollageeni ja elastiini teket, mis omakorda tõstab naha toonust ja parandab naha kvaliteeti.

Radiesse on esimene FDA (Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiamet) poolt heaks kiidetud CaHA kollageeni stimulaator näo ja käte volüümi taastamiseks.

LOE LÄHEMALT

Lanluma näole

Lanluma on PLLA (polü-L-piimhappe) baasil täiteaine/biostimulant, mis stimuleerib kollageeni sünteesi sügaval naha sees.

Lanluma on ohutu ja tõhus lahendus kaotatud kollageeni taastamiseks, naha noorendamiseks ja  elustamiseks. See on eriti tõhus neile, kellel on märgatavad vananemismärgid, naha lõtvus, naha õhenemine, kaela naha lõtvus, kortsud dekolteepiirkonnas.

LOE LÄHEMALT

Silmaümbruse biostimulatsioon polünukleotiididega - HP Cell Vitran

Avastage HP Cell Vitran  –  esteetilise meditsiini uusim läbimurre, mis on loodud silmaümbruse naha noorendamiseks ja taastamiseks. 

HP Cell Vitran on biostimulant, mis taastab ja tugevdab nahka, eriti silmaümbruse piirkonnas. Tänu polünukleotiididele (PN) stimuleerib see uuenduslik toimeaine naha loomulikku taastumisprotsessi kolmel viisil.

LOE LÄHEMALT

GOURI kollageeni stimuleerivad süstid näole ja kaelale

GOURI süstid põhinevad CESABP (Collagen Enabled Solubilized Active and Biogradable Polymer) tehnoloogial, mis võimaldab käivitada naha loomulikku kollageeni sünteesi ja noorendada kogu nägu tervikuna. Tulemuseks on särav, elastsem, parema tekstuuriga nahk. 

LOE LÄHEMALT