Esteetilise meditsiini konsultatsioonid

Esteetilise meditsiini arsti konsultatsioon

Selleks, et saaksime häid ja püsivaid tulemusi, mis vastaksid Sinu ootustele, on kõige olulisem vastastikune usaldus ja koostöö.

Tähtis on, et Sul oleks konsultatsiooni lõpuks täpne ja võimalikult reaalne ettekujutus, mil viisil, millise aja jooksul ja millise tulemuseni saame koos jõuda.

LOE LÄHEMALT

Esteetilise meditsiini õe konsultatsioon

Pärast õe konsultatsiooni tead, millises seisus on Sinu nahk ja millised protseduurid annavad Sinu mure puhul parimaid tulemusi. 

Oma töös läheneme igale kliendile individuaalselt, võttes arvesse tema isikupära ja ootusi.

LOE LÄHEMALT

Konsultatsioon koos nahadiagnostikaga ja raviplaani koostamine

Nahadiagnostika ehk nahaanalüüs Opatra Dome nahaanalüsaatoriga annab selge ülevaate näonaha hetkeseisukorrast ja lisaks ka prognoosi naha seisundist 3-5 aasta pärast.

Konsultatsiooni lõpuks on Sul selge ülevaade oma naha pindmisest kihist, tekstuurist ja sisemisest seisundist ning Sa tead ka, mis toimub naha kõige alumises kihis.

LOE LÄHEMALT

Günekoloogi konsultatsioon

LOE LÄHEMALT

Menopausi nõustamine

LOE LÄHEMALT

Plastikakirurgi konsultatsioon

Oleme oma klientide soovil hakanud pakkuma väiksemaid ilukirurgilisi operatsioonide, mida saab teostada lokaalanesteesias ja mis ei vaja pikemat viibimist kliinikus kui paar tundi meie hubases ja ilusas miljöös. Kuna operatsioon on tähtis otsus, millega alati kaasneb ebamugavust, taastumisaega ja paratamatult ka mingi nähtav arm on sobiva kirurgi, kliiniku ja  meeskonna valik väga oluline otsus. Sa pead tundma, et oled hoitud ja turvalistes kätes.

LOE LÄHEMALT

Veenilaiendite konsultatsioon, diagnostika ja ultraheliuuring

Esimesel vastuvõtul uurib arst jalgu, palpeerib neid laienenud veresoonte ja tursete tuvastamiseks. Kuna varikoos ei avaldu alati silmale nähtavate muutustena (pindmine veenisüsteem võib olla puudulik ka ilma veenikomudeta), hindab arst vajaduse korral spetsiaalse ultraheliaparaadiga veresoonte seisukorda ja läbilaskvust.

LOE LÄHEMALT