IPL- ja laserprotseduurid

FotoPeel

Fotopeel protseduur koosneb kahest etapist- IPL fotonoorendusest ja keemilisest koorimisest.

LOE LÄHEMALT

LipLase - huulte suurendamine täitesüstideta

LipLase hooldus soodustab loomulikku kollageeni tootmist ja sõltub seetõttu teie keha loomulikust kollageeni tootmise võimest.

LOE LÄHEMALT

Fotona laser akne ravi

Akne ravi laseritega on kiire, lihtne ja ohutu.  Meie spetsialist teeb esmalt konsultatsiooni käigus põhjaliku diagnostika, et vaadata kas Fotona akneravi on teie jaoks õige.

LOE LÄHEMALT

Viora RF lift

Tegemist on raadiosageduslainetel (RF) põhineval protseduuriga, mis on innovaatiline, tõhus ja järjest enam populaarsust koguv  esteetiline protseuur.

LOE LÄHEMALT

Fraktsionaalne fotopeel

Fraktsionaalne fotopeel noorendus protseduur koosneb viiest erinevast etapist. Kasutame protseduuri jooksul 3 einevat lasersüsteemi, IPL valgusravi ja TCA 15% hapet.

LOE LÄHEMALT

Hollywood Carbon Peel

Kui teil on eriline sündmus ja soovite, et teie nahk täielikult säraks... planeerige Hollywood Carbon Peel päev või kaks enne seda. Selle protseduuriga ei kaasne taastumist ega koorimist.

LOE LÄHEMALT

Green Toning

Fotona StarWalker pico laser kasutab võimsat 2-astmelist süsteemi, et vähendada soovimatut näopigmenti, tumenenud silmaaluseid, tedretähne ja ebaühtlast nahatooni.

LOE LÄHEMALT

VectorLift® kulmude tõstmine ja silmalaugude noorendamine

LOE LÄHEMALT

4D Fotona protseduurid

Fotona 4D-valutu ja üliefektiivne näo ja kaela pinguldus

Fotona4D on laserravi kuur, mis on mõeldud tervele näole ja kaelale nii pindmiseks vananemisilmingute peatamiseks kui sügavamate kudede tõstmiseks ja pinguldamiseks läbi kollageeni stimulatsiooni.

LOE LÄHEMALT

Fotona Smile Eye

Fotona silmaaluste kottide lasereemaldus on mitteinvasiivne Er:YAG laserprotseduur, mis pinguldab nahka ja tasandab peeneid kortsukesi silmaümbruses. 

LOE LÄHEMALT

Fotona veresoonte laserravi

Laserravi on üks kõige populaarsemaid protseduure erinevate patoloogiliste veresoonte eemaldamiseks. Üheks sagedasemaks esteetiliseks probleemiks on laienenud kapillaarid, mis võivad ilmneda punaste täppidena või nähtavate soontena nahal -näo telangiektaasia, „ämblikuvõrk“ kätel ja näol, angioomid ja hemangioomid ning healoomulised vaskulaarsed malformatsioonid.

LOE LÄHEMALT

Fotona Smooth eye

Tõhus mitteinvasiisne meetod vähendamaks üla- ja alalaugude lõtvust ja allavajet.

 

LOE LÄHEMALT

IPL fotonoorendus

VIORA V20 IPL ehk intense pulsed light sobib hästi nii näonaha noorendamiseks, pigmentlaikude eemaldamiseks, kuperoosa raviks kui ka karvade eemaldamiseks. 

LOE LÄHEMALT

IPL pigmendiravi

Pigmendilaikude ravis kasutame parimat aparatuuri Viora V20 IPL (intensiivne pulseeriv valgus) tehnoloogiat, antud ravimeetodit pigmendilaikude ravis on teaduspõhiselt uuritud ja näidanud häid tulemusi.

LOE LÄHEMALT