Happekoorimine ja mesoteraapia

Keemiline koorimine aktiivhapetega

Happekoorimine on protseduur, mis sobib nii vananeva, kuiva ja ketendava naha hoolduseks kui ka põletikulise ja rasuse naha puhul. 

Mediderma keemilised koorimised on kogu maailmas saavutanud suure populaarsuse tänu tõhusale ja laiale toimespektrile ning samaaegselt minimaalsele tüsistuste ohule. 

LOE LÄHEMALT

Retix.C Eye Plus silmaümbruspiirkonda noorendav hooldus

Retix.C Eye Plus on põhjalik silmaümbrust noorendav protseduur, mis tõstab naha toonust, niisutab nahka ja aitab kõrvaldada kortsud, tumedad rõngad ja silmaalused kotid.

Protseduur koosneb kolmest etapist: happekoorimine, Dermapen hooldus ja nahka taaselustav kangasmask. 

LOE LÄHEMALT

Retibooster

Mitmetoimeline noorendav retinoolihooldus naha värskendamiseks ja rakutasandil taastamiseks, muutes naha beebipehmeks. 

Proteseduuri näidustused: naha lõtvumine ja nahatooni tuhmumine, nähtavad kortsud, suurenenud poorid, akne, komedoonid, ebaühtlane naha tekstuur. 

LOE LÄHEMALT

Dubai Lips huultehooldus

Dubai Lip Peel on huulte keemiline koorimine. 

Hooldus sisaldab niisutavaid komponente, antioksüdante ja aktiivaineid, parandades huulte tooni, niisutatust ja volüümi ning muutes huuled säravaks. 

LOE LÄHEMALT

Mesoteraapia

Mesoteraapia on nahka sügavniisutav, värskendav ja vananemist ennetav protseduur väikeste kortsukeste tasandamiseks näol, kaelal ja dekolteel. Protseduur on tõhus ka aknearmide puhul. 

Meie kliinikus kasutatava mesoteraapiapreparaadi (Filorga NCTF HA) hüaluroonhappe sisaldus on suurem kui tavalisel pindmisel mesoteraapial. Lisaks sisaldab see preparaat 23 erinevat aminohapet, mineraali ja koensüümi. 

LOE LÄHEMALT

Pindmine mesoteraapia Dermapeniga

Dermapen seade on viimase põlvkonna elektriline seade, mis tagab turvalise ja mittevaluliku mikronõelravi (microneedling) protseduuri.

Microneedling protseduur (naha mikronõelravi) ehk kollageenihooldus koosneb kombineeritud keemilisest koorimisest, mikronõelravi protseduurist koos 12,5% hüaluroonhappe geeliga ja taastavast maskist.

LOE LÄHEMALT