Redermalisatsioon

Redermalisatsioon on täiesti uudne esteetiline süsteprotseduur, mille eesmärgiks on naha kvaliteedi parandamine, vananemisilmingute pidurdamine, nahatooni ühtlustamine, pigmendilaikude eemaldamine ning põletiku vähendamine naha pindmistes kihtides. Otsetõlkes tähendab “redermaliseerimine” naha taastamist. Redermalisatsiooni protseduur aeglustab naha vananemist läbi naha ainevahetuse parandamise.

Protseduuri teostatakse vajadusel kõikidesse probleemsetesse piirkondadesse, milleks võivad olla nii nägu, kael, dekoltee, käed, silmaümbrused jne. Selleks, et veelgi parandada ravi tulemusi saame protseduuri ideaalselt kombineerida vajadusel keemilise koorimise, laserprotseduuride ja IPL raviga. Selleks, et protseduuri efekt oleks maksimaalne, soovitame protseduuri teostada kuurina 2-3 nädalaste intervallidena. Kuuri pikkus on individuaalne ja sõltub ravitavast probleemist, naha seisukorrast jne.

Kellele on protseduur mõeldud?

 • Elutu ja tuhm nahk
 • Naha kuivus
 • Pigmendilaigud, PIH
 • Silmaalused tursed
 • Tumedad silmaalused
 • Nahalõtvus ja üldised vananemisilmingud
 • Kuperoosa, rosatsea
 • Akne, akne armid, atroofilised armid
 • Suured poorid
 • Naha tooni ebaühtlus
 • Naha ettevalmistamine plastiliseks operatsiooniks
 • Naha taastamine peale lasereid ning plastilisi operatsioone
 • Kaelapiirkonna, dekoltee ja käte nahale

 

Redermalisatsioon Hyalual Xela Rederm (hüaluroonhape kombineeritult merevaikhappega) preparaadiga aitab taastada naha struktuuri, niiskustaset, fotovananemise ilminguid ja siluda kortse läbi dermaalse nahakihi taastamise. Hüaluroonhappest ja merevaikhappest koosnev preparaat stimuleerib fibroblaste, parandab naha elastsust ja tugevust, vähendab turset ja aitab kaasa lümfivereringele ning mikrotsirkulatsioonile. Protseduur aitab leevendada tumedate silmaaluste ilminguid ja silmaaluseid turseid. Redermalisatsiooni preparaadid sisaldavad erinevas kontsentratsioonis hüaluroonhapet ja merivaikhapet, mis on mõlemad kehaomased aktiivained. See ainulaadne kahekomponendiline valem annab tugeva ja püsiva efekti:

 • Hüaluroonhape niisutab ja värskendab nahka, silub peeneid kortsukesi ning annab nahale terve, noorusliku ning särava ilme.
 • Merevaikhape (Suktsinaat) on vajalik rakkudele energia tootmiseks ja ainevahetuse protsesside teostamiseks. Merevaikhape normaliseerib ainevahetuse protsesse rakutasandil, korrigeerides energia tootmise biokeemilisi protsesse. Kuna paljud vananemisega seotud muutused kehas on põhjustatud energiapuudusest, siis tänu süstitud suktsinaadi toele aeglustuvad oluliselt naha vananemise protsessid. Merivaikhape omab antioksüdatiivset toimet, mis kaitseb organismi vabade radikaalide kahjuliku mõju eest. Paraneb mikrotsirkulatsioon ja alanevad tursed. Stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist ning omab rakkude regeneratiivset toimet. Tänu kollageeni struktuuri taastamisele paraneb naha mikroreljeef,  paraneb märgatavalt naha sära, ühtlustub naha toon. Kombineeritud preparaadi manustamine naha sisse tugevdab veresoonte seinu ja parandab kapillaaride läbipaistvust ja nähtavaid pindmiseid  veresoonte võrgustikke. Protseduur aitab taastada naha mikrotsirkulatsiooni, vabaneda pigmendilaikudest, naha põletikest, parandada oluliselt esteetilist välimust ja naha vananemist.

 

Kui kiiresti on protseduuride tulemused nähtavad?

Pinguldav efekt on nähtav 2-3 päeva pärast. Nädalaga on tunda naha niiskustasakaalu taastumine. Naha kvaliteet on märgatavalt paranenud 21-28 päevaga.

Milles protseduur seisneb?

Protseduurile eelneb naha tuimestus spetsiaalse kreemiga, et protseduur oleks võimalikult valutu ja hästi talutav. Protseduuri käigus viiakse aktiivained intradermaalse süstetehnikaga epidermise ja dermise vahelisse alasse. Kohe pärast süstimist moodustuvad naha pealispinnale paapulid. Paapulid võivad olenevalt süstitavast preparaadist, naha seisukorrast ja nahatüübist püsida kuni 3 päeva.

Eel- ja järelravi juhised:

Protseduuri teostamiseks ei tohiks nahal olla aktiivses faasis herpest. Protseduuri ei teostata raseduse ja imetamise ajal. Ettevaatlik tuleb olla erinevate kodus nahal kasutatavate ravipreparaatidega, konsulteeri kasutamise korral alati spetsialistiga. Protseduuri järgselt tuleks vältida otsest päikese käes viibimist ning kasutada nädala jooksul peale protseduuri minimaalselt 50spf kaitsekreemi. Samuti soovitame vältida ujulat, sauna ja rasket trenni ca nädala jooksul pärast protseduuri.