Täitesüstid

  • Protseduuri kestvus:

    1h

  • Tulemus kestab:

    1 aasta

  • Protseduuri hind:

    al. 200€

Täitesüstid ehk hüaluroonhappe süstid

Täitesüstid sisaldavad inimese kehale omast vett siduvat hüaluroonhapet, mille tulemusena aitavad need tuua vee naha pindmistesse kihtidesse.

Vananedes meie luumass väheneb, mis tähendab, et ka kolju kaotab olulisel määral volüümi. Selle tulemusena väheneb ka näo pehmete kudede toestus ning tekivad esimesed vananemise ilmingud. Taastades täitesüstide abil pehmeid kudesid toestavaid struktuure (laup, kulmukaar, põsesarnad, lõualuu) saame muuta kogu näo struktuure, toestada ja tõsta vananemisest tingitud kudede lõtvumist ja allavajet ning parandada näo ovaali.

Selle tagajärjel muutub nahk niisutatuks, värskeks, siledaks ja säravaks. Millist täitesüsti ja mis koguses kasutatakse, sõltub väga paljudest faktoritest: vanusest, kortsude sügavusest, piirkonnast jne.

Broneeri aeg

Täitesüstide  kasutusvaldkond on väga lai: nende abil  saab muuta näo kuju ja kontuure, lisada volüümi, muuta põsesarnade, huulte, nina ja lõua kuju või näo profiili ning  parandada kogu naha tekstuuri, toonust ja elastsust.

Süstide tulemus on koheselt nähtav, kuid lõplikku tulemust näeb ca 2 nädala möödumisel protseduuri tegemisest. Täitesüstide püsivus on sõltuvalt preparaadist üldjuhul 6-15 kuud.

Preparaatidest on meie kliinikus kasutusel firma Juvederm, Theosyal ja Neauvia tooted. Kõikidel täitesüstidel, mida meie kliinikus kasutatakse on kehtivad  CE sertifikaadid.