Täitesüstid

  • Protseduuri kestvus:

    1h

  • Tulemus kestab:

    1 aasta

  • Protseduuri hind:

    al. 250€

Täitesüstid ehk hüaluroonhappe süstid ehk ilusüstid

Täitesüstid sisaldavad inimese kehale omast vett siduvat hüaluroonhapet, mille tulemusena aitavad need tuua vee naha pindmistesse kihtidesse.

Vananedes meie luumass väheneb, mis tähendab, et ka kolju kaotab olulisel määral volüümi. Seetõttu väheneb ka näo pehmete kudede toestus ning tekivad esimesed vananemise ilmingud. Taastades täitesüstide abil pehmeid kudesid toestavaid struktuure (laup, kulmukaar, põsesarnad, lõualuu), saame muuta kogu näo struktuure, toestada ja tõsta vananemisest tingitud kudesid ja allavajet ning parandada näo ovaali.

Selle tagajärjel muutub nahk niisutatuks, siledaks ja säravaks. Millist täitesüsti ja mis koguses kasutatakse, sõltub väga paljudest teguritest: vanusest, kortsude sügavusest, piirkonnast jne.

Milleks kasutatakse täitesüste?

Täitesüstide abil saab: 

 

Millal on näha täitesüstide tulemust ja kui kaua see püsib? 

Täitesüstide tulemus on nähtav kohe, kuid lõplikku tulemust näeb u 2 nädala möödumisel protseduurist. Täitesüstide püsivus on sõltuvalt preparaadist üldjuhul 6–15 kuud.

Preparaatidest on meie kliinikus kasutusel Belotero, Stylage, Teosyal, Neauvia, millel kõigil on kehtivad CE sertifikaadid.

Kuidas valitakse protseduuriks vajalik täitesüst?

Et saavutada protseduuriga näol terviklik, loomulik, ühtlane ja harmooniline tulemus, tuleb analüüsida kogu nägu tervikuna nii otse kui profiilis, nii staatiliselt kui dünaamilises liikumises. Selleks hinnatakse esmalt hoolikalt kliendi nägu tervikuna ning analüüsitakse võimalikke muudatusi. Muudatuste õnnestumiseks on oluline arsti ja kliendi vahel täielik üksteisemõistmine – millistele probleemidele soovib klient lahendust leida ning millise lõpptulemuseni jõuda. Seejärel leitakse näo ovaali korrigeerimiseks vajalik preparaatide õige kombinatsioon, kogus ja süstetehnika.

 

 

 

Broneeri aeg