Fotona HAIRestart juuksekasvu soodustav protseduur

 • Protseduuri kestvus:

  30 min

 • Protseduuri hind:

  150€, SOODUS: 3 korra pakett 340€ (tavahind 450€)

Juuste väljalangemine ja hõrenemine võib olla stressitekitav kogemus nii meestele kui naistele ning üha enam suureneb nõudlus juuste mitteinvasiivse taastusravi järele. 

Meie laserkliinik pakub juuste taastusraviks revolutsioonilist Fotona laserit. Selle laseriga teostatud juuste väljalangemise ravi (juuste laserravi) soodustab juuksekarva tsükli uuenemist läbi kontrollitud ja õrna soojenduse, et stimuleerida passiivseid karvanääpse. Tegemist on uue innovaatilise lasertehnoloogiaga, mis on mõeldud juuksekasvu taastamiseks ja stimuleerimiseks.

Juuste hõrenemise ja väljalangemise ravi Fotona laseriga - märgatavad tulemused

Fotona Laser on suurepärane süsteem, mis pakub laia valikut raviprotseduure, mis on minimaalselt invasiivsed ja ei vaja mingit taastumisaega. Dünaamilise süsteemi laserenergia toimib ohutult ning aitab juuksekasvul taastuda kindlalt ja loomulikult. Kliiniliselt on tõestatud, et see taastab loomuliku juuksekasvu kõigest mõne protseduuriga.

Kombineerides Nd:YAG ja Er:YAG lainepikkuseid, toimib see tipptasemel tehnoloogia tõhusalt, jõudes peanaha kõige sügavamatesse kihtidesse ja karvanääpsudesse, et aktiveerida loomulikke paranemisprotsesse ja verevarustust. Juuste laserravi tulemusel taastub juuksekasv ja tulemused on märgatavad, ent loomulikud. Koostöös teiste ravimitega saame ka parandada pealekantavate ravimite imendumist.

X-Restart - uudne tehnika juuste väljalangemise ravis

Meie laserkliinik pakub nüüdsest juustekasvu stimuleerimise ja alopeetsia raviks uudset ja innovaatilist X-Restart tehnikat. Tänu uuele X-Restart otsikule saab juuste väljalangemist vähendavat protseduuri läbi viia veelgi tõhusamalt ja sügavamalt. 

HAIRestart laserprotseduuri kasutegurid juuste väljalangemise puhul:

 • Minimaalselt invasiivne ja ohutu
 • Taastumisaeg ei ole nõutav
 • Aktiveerib loomuliku paranemisprotsessi
 • Soodustab juuksekasvu tõeliste ja märgatavate tulemustega
 • Ebamugavustunne on praktiliselt olematu

 

HAIRestart juustekasvu taastava ja stimuleeriva protseduuri järelravi juhised

Protseduurijärgselt võib piirkond olla roosakas 24 tunni jooksul. Duši all käia ja trenni teha ei soovita enne järgmise päeva hommikut. Töödeldav ala võib tunduda veidi pingul või paistes ja nahk võib kooruda, kuid need sümptomid kaovad mõne päevaga ja neid ei pane tavaliselt tähele mitte keegi peale patsiendi enda.

Optimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitame patsientidel kombineerida Fotona Hair Restoration ravi Platlet Rich Fibrin (iPRF) protseduuridega.

Parimate tulemuste saamiseks soovitame teha 3-4 kuuri ligikaudu kahenädalase vahega. HAIRestart juustekasvu taastamine ja stimuleerimine 3 korra paketi saad soodushinnaga soeatada meie e-poest.

 

 

HAIRestart - mida oodata juuste hõrenemise ja väljalangemise ravilt?

Nii nagu iga kosmeetilise protseduuri puhul soovitame esmalt tulla konsultatsioonile, et koostada raviplaan, mis sobib just Sinu vajaduste ja esteetiliste eesmärkidega. Juuste väljalangemise vastase laserprotseduuri (juuste laserravi) ajal asetatakse innovaatiline laserseade töödeldavale piirkonnale. Seejärel saadab süsteem energia läbi peanaha karvanääpsudesse. Lainepikkused jõuavad kohale hämmastava kiirusega ning ohutult. Ebamugavustunne on praktiliselt olematu.

Juuste laserravi tulemusel aktiveerub kollageeni tootmine, mis aitab kahjustatud koel tõhusalt taastuda. Lisaks soodustab see tervete kudede taastekkimist, mis parandab ja taastab tõhusalt kahjustatud karvanääpse. Protseduurijärgselt on peanahk toidetud oluliste toitainetega ning niisutatud, et taastada loomulik juuksekasv. Protsess on ohutu ja kiire. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks on soovituslik läbi teha mitu protseduuri.

Kellele sobib Fotona Laser HAIRestart laserprotseduur?

Juuste laserravi on sobiv nii meestele kui naistele, kes muretsevad hõrenevate juuste või juuksekaotuse pärast. Tulemused on erinevad, kuid mõne nädala järel kasvab töödeldavas piirkonnas rohkem uusi juukseid.

Broneeri aeg