Kehaprotseduurid

Karboksüteraapia kehale

LOE LÄHEMALT

Armide laserravi - armid, aknearmid, venitusarmid

Armide laserravi (armide lihvimine laseriga, armide eemaldamine laseriga) aitab vähendada operatsioonide, vigastuste, haiguste, sünnituste ja põletuste tagajärjel tekkinud arme laseri abiga.

LOE LÄHEMALT

Keha vormimine ja lihaste tugevdamine - StarFormer® TightWave

Lihaste tugevdamine ja toonuse kaotanud kehapiirkondade pinguldamine kiirelt, ohutult ja efektiivselt. Näiteks saab selle uudse protseduuriga pinguldada tuharalihaseid ja käsivarsi ja kõhulihaseid. 

LOE LÄHEMALT

IntimaWave® vaagnapõhjalihaste tugevdamine ja uriinipidamatuse ravi

StarFormer® IntimaWave® protseduur on mõeldud vaagnapõhjalihaste ja selja stimuleerimiseks, kasutades kaht aplikaatorit meeste ja naiste igat tüüpi uriinipidamatuse raviks.

LOE LÄHEMALT

Veenilaiendite ravi - endovenoosne laserablatsioon (EVLA)

LOE LÄHEMALT

Rasvaeemaldus laseriga

Rasvaeemaldus ilma operatsioonita!

Rasvaeemaldus laseriga  (laserrasvaeemaldus, laserlipolüüs) on miniinvasiivne protseduur keha vormimiseks ja kujundamiseks. Protseduur põhineb rasva sulatamisel laseri abil, tänu millele toimub lisaks rasva eemaldusele ka naha pinguldus ja märgatav tselluliidi kadu.

LOE LÄHEMALT

Krüolipolüüs ehk krüoteraapia

Krüolipolüüs ehk krüoteraapia on väheinvasiivne figuuri korrigeerimise protseduur. See sobib normaalse kehakaaluga inimesele, kes soovib eemaldada lokaalseid rasvakogumikke kõhult, reitelt, puusadelt, tuharatelt, kätelt, meeste puhul ka rinnapiirkonnast.

LOE LÄHEMALT

Lööklaineteraapia

Lööklaineteraapia on keha kontuurimise ja pinguldamise meetod.

Lööklaineteraapiat võib teostada eraldiseiva protseduurina (tselluliidi ja /või armide raviks ning naha kvaliteedi parandamiseks) või kombineerida seda teiste protseduuridega nagu rasvaimu, krüolipolüüs, tätoveeringute eemaldamine laseriga.

 

LOE LÄHEMALT

Fotona Tight sculpt

Fotona TightSculptingTM on ainulaadne kahe lainepikkusega mitteinvasiivne laserravi kõikide kehapiirkondade vormimiseks ja naha pinguldamiseks.

LOE LÄHEMALT

Karvaeemaldus

Fotona laser on tõhus ja kiire enamuste karvatüüpide hävitamiseks, samas vältides epidermise ebavajalikku kahjustamist. Tänu üsna madalale imendumisele melaniinis, võib Nd:YAG laserravi kasutada ohutult ja efektiivselt ka tumedama nahatooni korral.

LOE LÄHEMALT

Kael

Kael jäetakse tihti meie kliiniku kogemusel vaeslapse rolli ja selle hoolitsustele ei raatsita väga sageli  investeerida. Selle tulemusel on naise nägu ja kael omavahel tasakaalust väljas. Nägu näeb oma vanuse kohta hoolitsetud ja noorem välja vastupidiselt kaelale, mis reedab vanust või sageli suisa jätab vanema mulje, kui naine tegelikult on.

LOE LÄHEMALT

Lipolüüs

Lipolüüs on protseduur, mille käigus hävitatakse selektiivselt rasvarakke läbi naha tehtud lipolüütiliste süstidega.

LOE LÄHEMALT

Liighigistamine – laserravi

LOE LÄHEMALT

Liighigistamine - botuliintoksiini süstid

Kaasasündinud liighigistamine (primaarne hüperhidroos) on higistamine tugevamal määral, kui on vajalik keha normaalseks soojaregulatsiooniks.

LOE LÄHEMALT

Tätoveeringute eemaldamine

Fotona Starwalker MaQX laseriga saame aidata teil vabaneda tätoveeringust kiiresti, armideta ning vähesema valuga.

LOE LÄHEMALT