Kehaprotseduurid

Fotona Tight sculpt

Fotona TightSculptingTM on ainulaadne kahe lainepikkusega mitteinvasiivne laserravi kõikide kehapiirkondade vormimiseks ja naha pinguldamiseks.

LOE LÄHEMALT

Karvaeemaldus

Fotona laser on tõhus ja kiire enamuste karvatüüpide hävitamiseks, samas vältides epidermise ebavajalikku kahjustamist. Tänu üsna madalale imendumisele melaniinis, võib Nd:YAG laserravi kasutada ohutult ja efektiivselt ka tumedama nahatooni korral.

LOE LÄHEMALT

Kael

Kael jäetakse tihti meie kliinku kogemusel vaeslapse rolli ja selle hoolitsustele ei raatsita väga sageli  investeerida, mille tulemusel on naise nägu ja kael omavahel tasakaalust väljas. Nägu näeb oma vanuse kohta hoolitsetud ja noorem välja vastupidiselt kaelale mis reedab vanust või sageli suisa jätab vanema mulje kui naine tegelikult on.

LOE LÄHEMALT

Lipolüüs

Lipolüüs on protseduur, mille käigus hävitatakse selektiivselt rasvarakke läbi naha tehtud lipolüütiliste süstidega.

LOE LÄHEMALT

Liighigistamine

Kaasasündinud liighigistamine (primaarne hüperhidroos) on higistamine tugevamal määral, kui on vajalik keha normaalseks soojaregulatsiooniks.

LOE LÄHEMALT

Tätoveeringute eemaldamine

Fotona Starwalker MaQX laseriga saame aidata teil vabaneda tätoveeringust kiiresti, armideta ning vähesema valuga.

LOE LÄHEMALT

Kaalulangetusprogramm laseri ja ravimiga

Dr. Mari Laasma ilukliiniku kaalulangetusprogramm: kaalu langetamine koos Fotona Tight Sculpt laserprotseduuri ning tõhusa ravimiga semaglutiid.

LOE LÄHEMALT