Green Toning

  • Protseduuri kestvus:

    1h

  • Protseduuri hind:

    al 200.-

Fotona StarWalker pico laser kasutab võimsat 2-astmelist süsteemi, et vähendada soovimatut näopigmenti, tumenenud silmaaluseid, tedretähne ja ebaühtlast nahatooni.

Kuna Green Toning protseduur on ohtu tumedatele, hüperpigmenteerunud aladele, saavad seda protseduuri lubada endale ka inimesed, kellel on tumedam nahatüüp. Pigmendi eemaldamine on Green Toning protseduuri põhiline sihtmärk, kuid protseduuri käigus vähenevad  ka poorid, ühtlustub nahatoon ning paraneb nahatekstuur. StarWalker pico laser on niivõrd mitmeküllane, et saame ravida nii melasmat, hüperpigmentatsiooni kui ka punetust epidermise tasandil. 

 

 

KUIDAS GREEN TONING LASERSÜSTEEM TÖÖTAB?

 

Green toning süsteemis kasutatakse kahte valgusenergia lainepikkust: Q-switched YAG, mis ravib sügavat pigmentatsiooni ja Q-switched KTP, mis töötleb pindmisemat pigmenti. Sarnaselt StarWalkeri pikotätoveeringu eemaldamisega on kiired nanosekundilised impulsid suunatud dermaalsele ja epidermaalsele nahakihile.  Selle tulemusena lõhustatakse pigmendid, nii, et need saavad väljutatud loomulikult keha lümfisüsteemi kaudu. Fotoakustiline reaktsioon hävitab pigmendi peeneks tolmuks, mida ükski teine lasertehnoloogia ei võimalda. Green toning on mitteablatiivne, st et ei kahjusta naha pindmisi kihte ja taastumine on kiire ja valutu. Tänu sellele ei vaja protseduur ka valuvaigistavat kreemi.

 

Green toningut saab kasutada lisaks melasma ravile punetuse ja armi ravis (nt põletused, lõiked või kirurgilised armid). Häid tulemusi saame ka põletiku ja akne järgse pigmentatsiooni (PIH) ravis, kus sageli muud protseduurid võivad osutuda väheefektiivseks.