Akne

Akne on tavaline nahaprobleem, eriti teismelistel. Pidev võitlus aknega ning sellest tulenevad emotsionaalsed ja füüsilised armid võivad jätta jälje terveks eluks.

Akne ravi Fotona laseriga

Fotona Dynamis laseriga saame edukalt ravida nii aknet kui ka akne arme. Olenemata aknetüübist või raskusastmest saame Fotona laserakneravi abil pidurdada üliaktiivsete rasunäärmete tööd ja vähendada uute aknepõletiku kollete teket.

Kuidas Fotona akne ravi toimib?

Aktiivse akne korral vähendab Fotona laser põletikku, kasutades fotoselektiivset neeldumist ja kõrgelt kontrollitud kuumutusefekte. Fotona akneravi, tuntud ka kui akne ja akne armide ravi TwinLight laseriga, hõlmab neodüüm-YAG (Nd:YAG) laservalgust, mis tungib tõhusalt ja ohutult nahas piisavalt sügavale, et fotoselektiivse imendumise ja üliaktiivse kuumutamise kaudu vähendada nahas  rasunäärmete tööd— seda kõike nahapinda kahjustamata. Lisaks kiirendab selle termiline läbitungiv toime ka taastumisprotsessi, kõrvaldab armistunud dermise ja käivitab uue kollageeni tootmise nahas.

Selle ravi jaoks kasutatakse kahte tüüpi infrapuna laseri lainepikkusi:

Nd:YAG laser – see on suure võimsusega laser, mis hävitab termiliselt ja selektiivselt rasunäärmete tööd aktiivse akne ravi eesmärgil.

Er:YAG laser – eemaldab õrnalt üliõhukesed nahakihid, et nende asemele tekiks uus ja paranenud nahk. Naha lihvimine laseriga võimaldab meil kontrollida läbitungimise sügavust, et aurustada õhukesed ja aknega kahjustatud kihid ning  esile tuua allpool asetsev terve ja kahjustamata nahk. Eriti häid tulemusi saame aga kombineerides akne ravis omavahel lasereid ja happeid.

Kellele sobib akne laserravi?

Akne ravi laseriga on kiire, lihtne ja ohutu protseduur. Meie spetsialist teeb esmalt konsultatsiooni käigus põhjaliku diagnostika, et välja selgitada, kas Fotona akneravi on teie jaoks sobiv.

Akne laserravi eelised

  • Ohutu ja tõhus
  • Täpne
  • Õrn
  • Kiire ja efektiivne
  • Töötleb väikseid ja suuri alasid
  • Ravimeid pole vaja
  • Kiire taastumine
  • Parandab nahatooni ja tekstuuri
  • Stimuleerib kollageeni

 

Aknearmid ja iPRF

Aknearmide ravis on suurepärasel kohal iPRF  -  protseduur stimuleerib kollageeni, elastiini ja fibroblastide sünteesi ning soodustab rakkude ja uute veresoonte kasvu (angiogenees) ja paljunemist. Tänu angiogeneesile kiireneb naha taastumine. 

3 RETISES + MELASPEEL R – kombineeritud keemiline koorimine 

Tugev kooriv protseduur sobib erinevate akne vormide puhul, parandab naha struktuuri ja silendab epidermist.