Kitsad või ebasümmeetilised huuled

Nii nagu meie sõrmejälgedel, on ka meie huultel oma eripära. Nende kortsude mustrid muudavad huuled igas mõttes ainulaadseks. Seda saab üksikjuhtudel isegi kasutada kohtuekspertiisi tõenditena ja seda nimetatakse keiloskoopiaks, mis aitab kindlaks teha isiku identiteedi.

Huuled on meie keha kõige tundlikum osa ja erinevalt näonahast, koosnevad huuled vaid kolmest kuni viiest rakukihist ning neil on miljoneid närvilõpmeid. Õhukesed kihid tähendavad, et verevool on huulte piirkonnas selgem. Huuled võivad olla ka esimene näitaja, mis näitab, kui teil on halb või külm. Nende värv võib muutuda punasest siniseks või kahvatuks. Kuna huultel pole higinäärmeid, puudub neil mehhanism, mis kaitseks ja hoiaks õrna huulenahka. Seetõttu pole üllatav, et huuled kipuvad kiiremini kuivama ja lõhenema. Huultel on ka minimaalselt melaniini, mis muudab need UV-kiirte suhtes tundlikumaks. SPF-i sisaldava huulepalsami või huulepulga kandmine aitab kaitsta teie huuli ja säilitada terve naha.

Noorust ja seksikust seostatakse tihti täidlaste huultega. On tõestanud, et täidlasemad huuled parandavad näo üldist esteetilist välimust, kuid tihti ei teata, et sageli on just vananemine ja kollageeni kadu põhjusteks, miks huuled muutuvad õhemaks ja kaotavad ajas oma volüümi ja lopsakust.

Hoolimata meie huulte loomulikust ilust, otsivad paljud naised võimalusi, et muuta neid veidi täidlasemaks ja mahukamaks.

Õnneks on mitmeid viise, kuidas muuta need täidlasemaks ja saavutada soovitud tulemus:

  • Huulepulga loominguline kasutamine võib anda kiiresti soovitud efekti. Väike huulepulga värvitoonide kombinatsioon võib luua ajutise täiuslikkuse illusiooni.
  • Hüaluroonhappega rikastatud paiksed kreemid on ka valik huulte turgutamiseks.
  • Püsivama toime saavutamiseks tulevad aga mängu huulte täitesüstid, keemiline koorimine (Dubai Lips) ja LipLase laserravi. Täitesüstid on üks populaarsemaid protseduure meie ilukliinikus, mis tagab huultel pikaajalise volüümi tõstva toime.