JPX3 ROSE intiimpiirkonna pigmendi helendamine

  • Protseduuri kestvus:

    1h

  • Protseduuri hind:

    150€

Nõelavaba biorevitalisastioon JPX3 ROSE

 

Enamikel naistel muutub vanusega tupe ja häbememokkade kuju, naha tekstuur ning isegi värvus. See, et pigment intiimpiirkonnas on üldisest naha toonist keha tumedam on tegelikkuses täiesti normaalne ja pleegitamist/valgendamist ei vaja. Küll aga on olukordi, kus pigment muutub ajas tumedamaks ja tekitab naistele ebakindlus tunnet.

Broneeri aeg

 

Põhjuseid, miks intiimpiirkonnas pigment tumeneb on mitmeid. Melanotsüüdid produtseerivad melaniini, mis annab nahale pigmendi (naha värvuse). Suguelundite piirkond muutub aja jooksul hormonaalsete muutuste tõttu järk-järgult tumedamaks. Näiteks östrogeen on üks hormoonidest, mis muudab naha pigmenti, muutused võivad rohkem esile kerkida puberteedi, raseduse või loomuliku vananemise protsessiga.

 

Nõelavaba biorevitalisatsioon intiimpiirkonnas on parim lahendus neile kellel on probleeme tumeda pigmentatsiooniga, lisaks paraneb nahakvaliteet, andes lisa niisutuse. Kasutame oma töös JPX ROSE, mis sisaldab endas monoklooräädikhape- aitab rakkude uuenemisele kaasa,kojihape- muudab tumeda pigmendi heledamaks, bisabolool- pehmendab nahka. Soovituslikult on vaja läbida 5 korra kuur.