Naha kvaliteeti parandavad protseduurid

Happekoorimine

Mediderma keemilised koorimised on kogu maailmas saavutanud suure populaarsuse tänu tõhusale ja laiale toimespektrile ning samaaegselt minimaalsele tüsistuste ohule. 

LOE LÄHEMALT

Microneedling (dermapen, neopen)

Dermapen seade on viimase põlvkonna elektriline seade, mis tagab turvalise ja mittevaluliku mikronõelravi (microneedling) protseduuri.

LOE LÄHEMALT

Biostimulatsioon (Radiesse 1ml ja 3 ml)

Radiesse on biostimulatsiooni protseduur, mis stimuleerib  fibroblaste, mis soodustab  kollageeni ja elastiini teket, mis omakorda tõstab naha toonust ja parandab naha kvaliteeti.

LOE LÄHEMALT

Mesoteraapia

Mesoteraapia NCTF 135Ha 

LOE LÄHEMALT

Biorevitalisatsioon

Biorevitalisatsioon on mõeldud naha kvaliteedi parandamiseks tõstes naha elastsust ja toonust, niisutades nahka ning taastades naha jume ja sära.

LOE LÄHEMALT

Biomodelleerimine PROFHILO

Nagu nimigi viitab, on tegemist väsinud naha „modelleerimisega”, mille protseduurid sarnanevad täitesüstidele. Vahe täitesüstide ja antud meetodi vahel seisneb selles, et täitesüstid ei ravi vaid täidavad kortse ja kortsukesi, bioremodelatsiooni puhul on tegemist aga nahalõtvuse vastase raviga.

LOE LÄHEMALT

Retix.C Eye Plus silmaümbruspiirkonda noorendav hooldus

Retix.C Eye plus on põhjalik silmaümbrust noorendav protseduur, mis tõstab naha toonust, niisutab nahka ja aitab kõrvaldada naha kortsud, tumedad rõngad ja silmaalused kotid.

LOE LÄHEMALT

Dubai Lips huultehooldus

 

Dubai Lip Peel - Huulte keemiline koorimine
 

LOE LÄHEMALT

Led ravi

OmniluxRevive LED ravi on mitteinvasiivne, mis kasutab kliiniliselt tõestatud terapeutilist valgusenergiat LED (light-emitting diode), et käivitada naha loomulikud noorenemis- ja paranemisprotsessid, stimuleerib rakkude uuenemist ja kollageeni tootmist.

 

LOE LÄHEMALT

Redermalisatsioon

Redermalisatsioon on täiesti uudne esteetiline süsteprotseduur, mille eesmärgiks on naha kvaliteedi parandamine, vananemisilmingute pidurdamine, nahatooni ühtlustamine, pigmendilaikude eemaldamine ning põletiku vähendamine naha pindmistes kihtides.

LOE LÄHEMALT